Adres:
İncek Mah. İncek Center Turgut Özal Bulv. No:27-1 İncek Gölbaşı / ANKARA

E-Posta:
info@aksoyhayvancilik.com

Ülkemizde Ataks tavuk yetiştiriciliği yaygın olarak yapılmaktadır. Yumurta tavuğu sektöründe ilk yerli hibrit ırk olmasının yanı sıra dayanıklılığı ve bütün iklim koşullarına uyumluluğu sebebiyle yumurta tavuğu satışında ülkemizin 1 numaralı tercihidir. Yumurta rengi görünümü lezzeti doğal yumurta satışında en çok aranan tavuk olmuştur.

Salma tavukçulukta ki yumurta verim ömrü ortalama 2 yıldır. Ataks yarka alırken özellikle salma tavukçuluk yapacaksanız kafeste değil salma tavukçuluğa uygun yetiştirilmiş olmasına dikkat etmeniz gerekmektedir.

Ataks tavuk cinsi çok lezzetli bir doğal ete sahip olduğu için hem yumurtası hemde lezzetli eti için beslenebilir. Bu tavuğun tek dezavantajı ise et tutma özelliği fazla yoktur fakat doğal tavuk olarak çok lezzetlidir. 1.Kan Ataks yarka 20. Haftadan sonra ilk kılavuz yumurtasını vermeye başlar. Yumurtlama ömrü ortalama 2 yıldır.

Alacağınız tüm atak-s yarka (tavuklar) ilk günden size teslim edilene kadar profesyonel ekip ve uzman veteriner kontrolünde yetiştirilir.

Salma tavukçulukta yumurta üretimi için görüntüsü yumurta rengi çok önemli olduğu için ilk tercihiniz siyah ataks olmalıdır diyoruz.

Ataks tavuk yetiştiriciliği yapmak isteyen tüm üretici ve müşterilerimiz için satış öncesi olduğu kadar satış sonrası da kanatlı uzmanlarımız ücretsiz danışmanlık ve veterinerlik hizmetimiz bulunmaktadır. Teknik veterinerlik desteğiyle en iyi hizmeti sunduğumuzu iddia ediyoruz. Çünkü biz Türkiye’nin en iyi Atak-s tavuk yetiştiriciliği yapan profesyonel bir firmayız. İddia ediyoruz ki biz her zaman tavuk yarka yetiştiriciliğinde en iyi hizmeti sunuyoruz. Her zaman sattığımız her ürünün takipçisiyiz dün vardık bugün de varız yarında ALLAH’IN izniyle sizlerle olmaya devam edeceğiz.

ATAKS

Diğer Tavuk Cinsleri

Ataks

Ataks

Lohman Brown

Lohman Brown

Lohman Sandy

Lohman Sandy

Nick Brown

Nick Brown

Tinted

Tinted

Amerikanus

Amerikanus

Ligorin

Ligorin

Saso

Saso

Plymouth

Plymouth

Susex

Susex