Adres:
İncek Mah. İncek Center Turgut Özal Bulv. No:27-1 İncek Gölbaşı / ANKARA

E-Posta:
info@aksoyhayvancilik.com

Aksoy Alternatif Hayvancılık

Sağlıklı yeni nesil hayvan yetiştiriciliğini kendimize görev edindik, bu nedenle kaliteye ve profesyonelliğe verdiğimiz önemi başarımızın garantisi olarak görüyoruz.

Doğaya ve doğal dengeye önem verip, hayvanlarımıza iyi bakarken, onların temiz ve en doğal besinler ile beslenmesine dikkat ediyor, bunun sonucunda insan sağlığına faydalı yüksek kaliteli ürünleri üreticiden müşterilerinin imkanlarına sunmayı ilke edinen ve satıştan sonra danışmanlık hizmeti ile yardımcı olmayı görev edinen bir kuruluşuz.

Kolay olanı değil, doğru olanı yapmak için yola çıktık. Müşteri memnuniyetini kendi memnuniyetimiz benimsedik.

Firmamız için en değerli yatırım “insan” dır. Ulusal ve uluslararası alanlarda faaliyet gösteren firmamız din, dil, ırk, cinsiyet ve siyasi görüş ayırt etmeksizin; güvenilir, dürüst, tutarlı, prensiplerinden ödün vermeyen yaklaşımıyla çalışanlarının niteliğini sürekli artırarak bireysel gelişimlerine katkıda bulunmaktadır.

Doğru ürün, en iyi fiyat ve yüksek kalitedeki ürünlerimiz ile müşterilerimizin memnuniyetini yenilikçi yapımızla arttırmak. Her işletmeye ürünlerimiz ile karlılık sağlamak, verimliliğini arttırmak hedefimizdir.

Misyonumuz

Ülke hayvancılığına kendi sermayemiz ölçüsünde maksimum faydalı olmak, ileriye dönük olarak hayvancılık alanında yapacağımız farklı yatırımlar ile mevcut çiftliğimizi genişletip bu sektörde faaliyet gösteren veya girişimde bulunmak isteyen müşterilerimizin hayvan ekonomisini geliştirerek, kırsal alanda refahın, yaşam kalitesinin ve sürdürülebilirliğin sağlanmasıdır.

Vizyonumuz

Ülkemizde gelişmekte olan hayvancılık sektörü içerisinde yer alıp, Ülke hayvancılığına kalite ve katma değer katmak amacı ile sermaye yatırmış olduğumuz bu alan ile ilgili kaliteyi ön plana çıkaran, müşteri memnuniyeti önceliği esas olmak kaydıyla alternatif hayvancılık sektöründe bir ilk olmak.